środa, 18 maja 2016

WYJĄTKOWY DZIEŃ i zawsze na czasie

Matka to dar od Boga, który kocha i kochać nas będzie. Matka to bezcenny skarb, który strzec trzeba w nocy i we dnie. Matka to na ranę plaster, kiedy jest nam smutno i źle. Matka to też czasem ster, który pilnuje byś nie zatopił się. Matka to wiara w nas, kiedy zwątpienia mam dni. Matka nam nadzieję da, kiedy straszne mamy sny. Matkę tylko jedną masz, wiec broń jej i kochaj co sił, Bo kiedy przyjdą gorsze dni, tylko Ona naprawdę pomoże Ci.
TO JEST MOJA MAMA żyła 60lat .
DZIEKUJE ZA WSZYSTKO I ZA TO KIM JESTEM

DLA CIEBIE MAMO(klik)

Wyniosłam z mojego domu wspaniały model rodziny, który mogłabym przekazywać przez następne pokolenia, (wciąż zakładając, że postanowię być człowiekiem). Nauczono mnie, że spoiwem rodziny są przede wszystkim wolność słowa i poglądów oraz otwarte serce. To są wartości, którymi się kieruję przez całe swoje życie,a to zasługa MOICH RODZICÓW
DZIEKUJĘ.

DZIEŃ MATKI 26 MAJ
WSZYSTKIM MAMOM ,MATKOM PRZESYŁAM SERDECZNE ŻYCZENIA; 

32 komentarze:

 1. O mojej mamie pisałam na blogu ponad 10 lat temu, a jej zdjęcie umieściłam chyba trzy lata temu.
  Moja mama żyła 92 lata i niedawno od nas odeszła. Też była wspaniałą kobietą, która nauczyła mnie, jak żyć.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieknych lat dożyła Anno Twoja mama ,matka zawsze bliska sercu serdecznie pozdrawiam

   Usuń
 2. Mądre słowa Wando.
  Moja mama jeszcze żyje.
  Twoje słowa dotyczą także jej.
  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy wspaniałe mamy Moniko!tyle serca i miłości od nich płynie serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką i zawsze mam w niej wsparcie. Wszystkiego najlepszego wszystkim mamom z okazji zbliżającego się Dnia Matki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WITAM! To cudownie mieć matkę przyjaciolkę ktora pomoże zawsze miło mi za odwiedziny :)

   Usuń
 5. Matka to skarb, niestety czasami tak króciutko z nami jest. Moja mama żyła 65 lat....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Jolu!Kto zawsze pomoże i do kogo się zwracamy z klopotami do mamy bo zawsze wysłucha doradzi pomoże w ciężkiej sytuacji pomimo tego ze odeszła za wczesnie zaglada na nas z nieba serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 6. Ja mam to szczęście, że moja mama jest jeszcze obok. Zawsze gdy jej potrzebuje doradzi, pomoże i wspiera mnie bez względy na moje wybory-kocham ją za to, że pokazała mi co to znaczy być dobrym człowiekiem!!!
  Cudowny wpis, pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniko ciesz się swoja mamą bo masz tylko jedną i sama piszesz o niej w samych superlatywach serce sie cieszy serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 7. Piękny wpis, przepadłem we wspomnieniach... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Zbyszku!milo mi za odwiedziny nie za bardzo rozumiem dlaczego napisaleś,,ze przepadłeś we wspomnieniach''serdecznie pozdrawiam

   Usuń
 8. Piękny wpis:)))moja mama też już nie żyje.Zmarła mając siedemdziesiąt jeden lat ale wcześniej leżała prze dziewięć całkowicie sparaliżowana.Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli życzę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Reniu!To smutne doswiadczenie jezeli bliska osoba cierpi i nie można jej pomóc wiem coś na ten temat serdecznie pozdrawiam slonecznej niedzieli (k)

   Usuń
 9. Utraciłem swą Mamę siedem lat temu, dożyła godnego wieku 81 lat. Te dobre strony mego jestestwa mam właśnie dzięki Niej!
  pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam !To szczęscie mieć mamę tak blisko siebie i dożyla jak piszesz godnego wieku moja zmarła 29lat temu serdecznie pozdrawiam

   Usuń
 10. Pięknie wspominasz swoją Mamę. Matka, to wielkie słowo, a szczęśliwy jest ten, kto może je wypowiadać patrząc w oczy swojej Mamy. Moja odeszła w 1987 roku, miała 64 lata. Do dziś brakuje mi wspólnych pogadanek, piosenek, które razem śpiewałyśmy, żartów i uśmiechu, kiedy dokuczała ojcu, jej domu pełnego ciepła, gości i radości. Wspominajmy je jak najlepiej. Ty jesteś bardzo podobna do swojej Mamy. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Lotka!Mama jak dumnie brzmi każdemu życzyłabym takiej ciepłej i wesołej mamy wymagała sama świeciła przykładem ,,nasze mamy odeszły w tym samym roku,,1987r.tak było im pisane serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 11. Witaj Wandziu..Wzruszyłam się czytając Twój wpis.Moja mama zmarła dwa lata temu,78lat.mam przepiękne wspomnienia po Niej,dostałam wzorowe wychowanie ,uczyła nas szacunku ,pracy,miłości.Pamiętam, kiedy jeszcze byłam nastolatką ,mieszkaliśmy z dziadkami w leśniczówce,przepiękne strony Lubelszczyzny.Mama zawsze dawała nam setki rad,ale była także stanowcza.W naszym domu pachniało ciastem ,pastą do podłóg,kwiatami z ogródka,Bez przerwy babcia z mamą gotowały potrawy ,bo było nas 4-ro rodzeństwa::))Dom otwarty dla przyjaciół,zawsze było wesoło .Kiedy przychodzili koledzy i koleżanki w domu na stole stal kompocik i jakieś ciacho::))owoce..Nigdy gość nie siedział głodny.Moja mama mówiła zawsze -kiedy ktoś wejdzie w nasze progi ,zawsze podaj coś do picia lub zjedzenia..To był gościnny dom::))Bardzo mi tego brakuje.Ale mam syna i córkę,wychowałam na dobrych ludzi.Bo miałam dobre fundamenty by utrzymać c.d.I widzę ,że moje dzieci robią tak samo jak ja::))Wychowanie przechodzi na pokolenia::))♥Pozdrawiam Wandziu serdecznie::))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudowną miałaś mamę Danusiu ,dużo się wynosi z domu kiedy wychowuje sie w cudownej pełnej serca rodzinie trzeba umiec rozmawiać dawac rady i stosować w zyciu u nas było podobnie gość w domu to szczęście ktore bylo trzeba docenić i poczestowac co najmniej goraca herbata serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 12. Wandziu,
  cieszy nas gdy mamy piękne wspomnienia związane z Rodzicami.Piękny wpis.
  Moja mamusia też odeszła bardzo wcześnie. Bardzo za Nią tęsknię.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lusiu mama to zawsze ta jedyna wspaniala ,potrzebna osoba zawsze się mówi że za wcześnie no nie wiemy co nam los zgotuje serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 13. Zawsze wzruszają mnie wpisy o mamach, wiersze o nich...

  Niech mnie wyręczą słowa poety, bo łezki w oczach za mocno pieką:

  Dopala się nafta w lampce.
  Lamentuje nad uchem komar.
  Może to ty, matko, na niebie
  jesteś tymi gwiazdami kilkoma?

  K.I. Gałczyński

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JoAsiu cudowny wiersz o matce można pisać i pisać a jeszcze jak się ma dar pisania to wychodza tomy poezji serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 14. Piękne słowa napisałaś o mamie a Eleni to też był ulubiony zespół mojej mamy. Dziękuję Ci za te piękne słowa.

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Marylko!Mama bardzo lubila słuchać ELENI a jej ulubionymi kwiatami to byly bordowe piwonie pamietam jak dziś serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 15. Moją Mamę też zabrał Bóg...za wcześnie, za wcześnie!
  Piękny hołd oddałaś swojej!
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milo mi za odwiedziny taki los serdeczności pozdrawiam :)

   Usuń
 16. piękne zdjęcie Mamusi ... taka była młoda, młodsza ode mnie ...
  pięknie napisałaś ..
  zostawiam uśmiech :-) mój a drugi mojej Mamci :-) też pisałam o Niej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje Malinko za piekne usmiechy zapraszam na kawusie pozdrawiam
   (c)

   Usuń
 17. Chociaż Twoja Mama żyła tak krótko, dała Ci wiele dobra...

  OdpowiedzUsuń
 18. Basiu to prawda ! nikt i nic nie zastapi mamy buziaki pozdrawiam (k)

  OdpowiedzUsuń

GALERIA ZAPRASZAM

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...